• DIGITALIZUJEME ŠKOLU
    Realizace investice Národního plánu obnovy - komponenta 3.1

V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky:
    -  k dosažení cíle č. 173 zakoupením IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky (prevence digitální propasti);
    -  k dosažení cíle č. 174 zakoupením digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedením nových vzdělávacích programů v oblasti IT.

ŠABLONY OP JAK I pro ZŠ Emila Zátopka Zlín
    Operační program Jan Amos Komenský

Cílem projektu je zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání a zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání.
    Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0006067

MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ V ORP ZLÍN III

Hlavním cílem projektu je podpořit spolupráci škol, zřizovatelů a ostatních aktérů ve vzdělávání rozvíjením společného informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro řešení místně specifických problémů a potřeb v ORP Zlín a vyhodnocování přínosů této spolupráce.

PROJEKT GRAMOTNOSTI na ZŠ Emila Zátopka Zlín

Usnadnit implementaci inkluzivního vzdělávání do škol. Podpořit osobnostní a profesní rozvoj pedagogů.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU
    Realizace investice Národního plánu obnovy - komponenta 3.1

V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky k dosažení cíle č. 172 zakoupením digitálních technologií a vybavení za účelem dálkového studia.