• ISIC

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost k naší škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR.

Jak si průkaz objednat?

Pro nové žáky a žáky 1. třídy:

Podrobnější informace: ico pdf ISIC_nasi_ZS_2024-25_final_1._trida___novi_zaci.pdf

Žádost o vydání průkazu, si můžete stáhnout/vytisknout na tomto odkazu:

ico pdf 2024-25_Zadost_ISIC_Skolak.pdf

Pro stávající žáky naší školy 2. - 9. ročník:

Podrobnější informace: ico pdf ISIC_nasi_ZS_2024-25_final_od_zari_2-9.tridy.pdf

Žádost o vydání průkazu, si můžete stáhnout/vytisknout na tomto odkazu:

ico pdf 2024-25_Zadost_ISIC_Skolak.pdf

Nedílnou součástí tohoto oznámení je dokument ico pdf Informacni_povinnost.pdf obsahující detaily o pravidlech pro užívání průkazu a zpracování osobních údajů. O průkazy ISIC se na naší škole stará paní Daniela Michlíková (michlikova@zsezzlin.cz, 778 714 206) v kanceláři školy.

telefon 778 714 206
    , email skola@zsezzlin.cz